Державний комітет телебачення і радіомовлення України з 1 березня по 1 травня оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Про прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка

Про прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка

Державний комітет телебачення і радіомовлення України з 1 березня по 1 травня оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

До конкурсу подаються  нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003  № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» (зі змінами) Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня - у розмірі десяти тисяч гривень кожна за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Держкомтелерадіо в таких номінаціях:

- за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

- за кращий твір у телевізійній сфері;

- за кращий твір у радіомовній сфері;

- за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Звертаємо увагу,  що відповідно до п. 4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття премії з двома й більше творами.

На здобуття Премії подаються:

  • клопотання про присудження премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);
  • примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення та його електронну версію;
  • копія паспорта (у разі висунення на здобуття премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з позначкою «на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності».

 Положення про премію Івана Франка у  галузі інформаційної діяльності розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо (http:/comin.kmu.gov.ua)  у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»)

Телефон для довідок:  (044) 278-86-96.

Час проведення Місце проведення
01 Бер, 2019, 08:32 / 01 Трав, 2019, 11:59