Відвідали вихованців, одиноких непрацездатних громадян та інвалідів з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Відвідали вихованців, одиноких непрацездатних громадян та інвалідів з нагоди Міжнародного дня інвалідів
3 грудня весь світ відзначає день інвалідів. Не оминули в цей день увагою й осіб з обмеженими фізичними можливостями – мешканців Новоселицького району.
З нагоди Міжнародного дня інвалідів заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Штефанко та директор територіального центру соціального обслуговування Оксана Рурак відвідали Магальський дитячий  будинок – інтернат, реабілітаційний  Центр  для дітей з особливими потребами в селі Костичани та стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання у селі Стальнівці.

При зустрічі з вихованцями, одинокими непрацездатними громадянами та інвалідами  гості поцікавились умовами їх проживання,  побажали їм здоров’я і душевного спокою.  Подякували соціальним працівникам та громадським активістам, які щоденно піклуються про людей з особливими потребами. Також додали, що головне завдання районної влади підтримати людей з обмеженими фізичними можливостями не лише з нагоди Міжнародного дня інвалідів, а й щоденно, надаючи їм соціальну допомогу і підтримку. Потрібно створити такі умови, щоб ці люди відчували себе в нашому суспільстві дійсно захищеними та рівними.

А на завершення  гості вручили  підопічним подарункові солодощі.

Більш детально за посиланням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=383532265724930&set=pcb.383054939105996&type=3&theater