Новоселицьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області:

Новоселицьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області:

Проблеми інвалідів є гострими для всіх країн світу, в тому числі і для України. Згідно з Конституцією України кожна людина має право на охорону здоров’я, медичне страхування, а обов’язок держави – створити умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування.

Страхування від нещасного випадку на виробництві є одним із видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, за допомогою якого здійснюється соціальний захист, охорона життя та здоров’я громадян у процесі їх трудової діяльності. Живучи в нашому суспільстві, кожен громадянин хоче бути захищеним і впевненим, що за будь-яких обставин на стороні справедливості стоятиме Закон, особливо таких, як травма на робочому місці, й отримувати матеріальну підтримку від держави.

Отож, на всі ці випадки створено і працює Фонд соціального страхування України.

Усі без винятку потерпілі на виробництві мають право на своєчасне і в повному обсязі отримання від Фонду належних їм соціальних виплат та послуг, а також проведення щомісячних страхових виплат, які компенсують втрачений заробіток.

На сьогодні ми повністю виконуємо свої обов’язки перед потерпілими в частині відшкодування шкоди внаслідок нещасного випадку або професійного захворювання або членами їх сім’ї, утриманцями.

У Новоселицькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області на обліку перебувають потерпілі, які мають потребу у забезпечені протезними виробами, санаторно-курортним лікуванням, медикаментозним забезпеченням, інвалідними візками, як кімнатними, так і дорожніми. Також оплачуються щомісячні послуги на постійний сторонній догляд та побутове обслуговування, а це 75 % щомісячно від мінімальної заробітної плати. Проте, ми повинні розуміти, що навіть цієї допомоги від Фонду не завжди достатньо.

Так, 3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Напередодні начальник Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Євгеній Лук’ян разом із директором територіального центру соціального обслуговування у Новоселицькому районі Оксаною Рурак надали допомогу у вигляді продуктових наборів особам з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва нашого району.