Будівельні роботи на усіх об’єктах «Великого будівництва» у Чернівецькій області завершили вчасно

Будівельні роботи на усіх об’єктах «Великого будівництва» у Чернівецькій області завершили вчасно

Будівельні роботи на усіх об’єктах програми Президента України «Велике будівництво» у Чернівецькій області було завершено вчасно. Про це ішлося під час селекторної наради, яку провів Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій. У ній також взяв участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Також розглянули питання модернізації та будівництва амбулаторій і ступінь готовності приймальних відділень.

Як відомо, на Буковині торік розпочали реконструкцію приймальних відділень п’яти медичних закладів – лікарні швидкої медичної допомоги, обласної клінічної лікарні, а також Вижницької, Сторожинецької та Сокирянської лікарень. Наразі тут триває монтаж діагностичного обладнання.

На нараді обговорили динаміку реалізації проектів щодо інших об’єктів соціальної інфраструктури – зокрема, закладів освіти. Міністр акцентував, що креативний простір у школах – це те, що має бути обов’язково реалізовано цьогоріч як одне з пріоритетних завдань напрямку програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»  щодо облаштування закладів освіти.

«Плани амбітні, виклики великі, але ми використовуємо весь інструментарій, аби програма у 2021 році була успішно виконана», – зазначив Олексій Чернишов.