У Новоселицькому районі відбулися експериментальні тренування з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

У Новоселицькому районі відбулися експериментальні тренування з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

Сьогодні у Новоселицькому районі відбулися експериментальні тренування з органами управління цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Чернівецької області.

Перед тренуваннями у районній державній адміністрації та під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Пазяка відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС по селекторному зв'язку. З метою підготовки органів управління та спеціалізованих служб цивільного захисту до виконання завдань щодо захисту населення і територій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період із відпрацюванням дій, способів організації та проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт були затверджені план-календарних основних заходів та склад керівників та посередників  експериментального тренування.  

Всі учасники тренувань були готові до дій за призначенням та зреагували на надзвичайні ситуації в рамках експериментальних тренувань.

Більш детально за посиланням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=392725378138952&set=pcb.392741161470707&type=3&theater