ЦНАП, Новоселицька РДА, надання адміністративних послуг

Протягом 2018 року відділ надання адміністративних послуг «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації надав більше 6 тисяч адмінпослуг

Протягом 2018 року відділ надання адміністративних послуг «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації надав більше 6 тисяч адмінпослуг

Відділ надання адміністративних послуг «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації об’єднує представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних служб, інших установ, підприємств та організацій, уповноважених надавати адміністративні послуги.

Основними видами його діяльності є видача документів дозвільного характеру та надання примірно 59 адміністративних послуг населенню району, які визначені розпорядженням районної державної адміністрації. 

Окрім цього, надається консультативно-інформаційна підтримка щодо порядку здійснення дозвільно-погоджувальних процедур; видача бланків заяв; допомога в заповненні бланків заяв; прийняття та перевірка вхідних пакетів документів; повідомлення заявника про результат розгляду документів та прийняте рішення (засобами телефонного зв’язку); видача вихідних пакетів; копіювання документів.

В районі налагоджений процесс взаємодії між представниками дозвільних органів, що беруть участь у роботі відділу надання адміністративних послуг «Центр надання адміністративних послуг» . 

Одним із пріоритетів його діяльності  є забезпечення прозорості та відкритості процесу прийняття рішень та видачі адміністративної послуги, що сприяє посиленню довіри місцевої бізнес-громади до влади.

Відділ надання адміністративних послуг «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації підключений до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та Реєстру речових прав на нерухоме майно.

Приймаються документи щодо реєстрації громадських формувань, отримання дозволів  на спеціальне водокористування, на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки,   експлуатаційний дозвіл  на діючий об’єкт.

На даний час приймаються та видаються документи для Відділу Держгеокадастру у Новоселицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецької області   (14 адміністративних послуг).                                 

Всього з початку 2018 року прийнято та видано від фізичних та юридичних осіб  більше 6 тисяч заяв щодо надання адміністративних послуг.

Для удосконалення діяльності відділу надання адміністративних послуг «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації, створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості та прозорості процедур надання адміністративних послуг, надання інформаційно-консультативних послуг рішенням №8-11/16 від 22 грудня 2016 року ХІ чергової сесії районної ради VII скликання була затверджена Програма удосконалення діяльності Центру надання адміністративних послуг у Новоселицькому районі на 2017-2019 роки .