Епідемічна ситуація, кір, грип та ГРВІ

Обговорено епідемічну ситуацію з кору, грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій

Обговорено епідемічну ситуацію з кору, грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій

В.о. голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець провів позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У режимі  аудіо конференції у ньому взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Каріна Поп, заступник голови районної державної адміністрації Іван Пазяк, члени районної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій, керівники лікувальних установ та відділу освіти райдержадміністрації.

Під час засідання були розглянуті питання щодо епідемічної ситуації та проведення профілактики і протиепідемічних заходів з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Обговорено епідемічну ситуацію з кору та проведення профілактики і протиепідемічних заходів.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.

Одразу ж після завершення  аудіо конференції  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Каріни Поп відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто актуальні питання попередження захворюваності на ГРВІ, кору та інших інфекційних захворювань на території району.

За результатами обговорень члени комісії   прийняли  рішення, які будуть надіслані структурним підрозділам райдержадміністрації, органам виконавчої влади на місцях, керівникам служб району для відповідного реагування.