ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РДА, ЄВГЕНІЯ БОЙКО, ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЇ БОЙКО ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЇ БОЙКО ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Шановні жителі Новоселиччини!

Сьогодні ми вшановуємо подвиг молодих звитяжців Української Народної Республіки, які віддали життя за свободу рідної землі.

Бій під Крутами – це символ патріотизму, відданості і любові до України.  29 січня 1918 року юні добровольці сміливо стали на захист української державності. Бій між 4-тисячною більшовицькою армією та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до Києва, тривав 5 годин. Героїчний вчинок молодих хлопців, справжніх патріотів – це не просто наша історія, це приклад для кожного, хто серцем вірний Україні.

Сьогодні, на превеликий жаль, трагічні події минулого повторюються. На сході України – бойові дії, які забирають життя  таких же юних хлопців, як і тих, котрі в 1918 році боролися заради  перемоги,  за майбутнє нашої держави.

Символічно, що саме у ці важкі для України часи ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки,  й особливо нині, відстоює інтереси українців- інтереси державності, соборності та свободи.

Відтак вклонімося низько до землі героям сьогодення – Героям Небесної Сотні, котрі змінили хід історії України та мужнім воїнам, які відстоюють недоторканість кордонів України.

Нехай їхній приклад надихає нас на невтомну працю задля вільного та гідного життя нашого народу у своїй суверенній державі!

 

 

 

Голова районної державної адміністрації

Євгенія  Бойко