Військова служба за контрактом, Збройні Сили України

Служба за контрактом – чудова нагода отримати можливість для самореалізації, загартуватися фізично і духовно!

Служба за контрактом – чудова нагода отримати можливість для самореалізації, загартуватися фізично і духовно!

Військовими комісаріатами Чернівецької області проводиться набір на військову службу за контрактом до бригади, що дислокується в м.Володимир Волинський Волинської області.

Дана механізована бригада – підрозділ Сухопутних військ Збройних Сил України і на сьогоднішній день є однією з найбільших та найпотужніших в Україні.

Військова частина бере участь в операції Об’єднаних сил на Сході України, тому її військовослужбовці мають можливість отримати статус учасника бойових дій та в подальшому користуватися значним переліком пільг та гарантій, закріплених в Законі України.

Привабливою умовою для вступу на військову службу за контрактом є підвищене щомісячне грошове забезпечення та різноманітні додаткові виплати протягом року.

На військову службу за контрактом приймають громадян України віком від 18 до 57 років, що мають задовільний стан здоров’я, фізичну підготовленість, придатність за професійно-психологічними та медичними показниками, відсутність судимостей, психіатричного та наркологічного обліку.

Більше інформації ви можете дізнатись у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті за адресою: м.Чернівці, вул.Кобилянської 32 або у районному (міському) військовому комісаріаті за місцем перебування на військовому обліку.

Телефони: 0509480349. (0372)524349