Cемінар – навчання, секретарі виконавчих комітетів місцевих рад

У райдержадміністрації відбувся семінар – навчання з секретарями виконавчих комітетів місцевих рад

У райдержадміністрації відбувся семінар – навчання з секретарями виконавчих комітетів місцевих рад

У залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з секретарями виконавчих комітетів місцевих рад.

Відкрив семінар заступник голови районної державної адміністрації Іван Пазяк, який у вступному слові акцентував увагу представників органів місцевого самоврядування на нововеденнях у земельному законодавстві та необхідності дотримання вимог чинного законодавства  у діяльності органів влади.

Учасники семінару розглянули ряд актуальних питань. 

Так, про порядок складання, подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 році ознайомив  секретарів виконавчих комітетів місцевих рад начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань  цивільного захисту районної державної адміністрації Віктор Каптар.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Іван Наговичко проінформував про взаємодію органів реєстрації місцевих рад з відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації під час виборчого процесу.

Функції та повноваження виконавчих комітетів місцевих рад щодо захисту законних прав та інтересів дітей  охарактеризував завідувач сектору опіки і піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації Сергій Войтов.

На забезпеченні збереженості документів в органах місцевого самоврядування наголосила у своїй доповіді завідувач архівним сектором районної державної адміністрації Галина Коровіцька.

Керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації  надано ґрунтовні роз’яснення та вичерпні відповіді з усіх питань порядку денного.