Голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко зустрілася з воїнами-інтернаціоналістами

Голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко зустрілася з воїнами-інтернаціоналістами

Сьогодні голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко провела зустріч у за круглим столом з активом Новоселицької районної організації «Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)».

Участь у заході також взяли представники районних служб, що забезпечують соціальний захист та медичне обслуговування воїнів-інтернаціоналістів, представники відділу у Новоселицькому районі ГУ Держгеокадастру у Чернівецькій області

Під час зустрічі були розглянуті актуальні питання, які хвилюють воїнів-афганців на чолі з головою  Новоселицької районної організації «Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Петром Рацою. Зокрема, збільшення норм споживання газу та електроенергії при нарахуванні пільг та субсидій, виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, забезпечення пільговими та безкоштовними ліками, збільшення кількості путівок для санаторно-курортного лікування, талони і квитки на проїзди.

З кожного порушеного під час зустрічі питання були надані  конструктивні відповіді і фахові роз’яснення.

Наприкінці зустрічі голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко закликала воїнів-інтернаціоналістів  частіше звертатися до органів виконавчої влади з нагальними питаннями задля їх вирішення.

Більш детально за посиланням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=422384368506386&set=pcb.422386555172834&type=3&theater