Обласний військомат: після укладення першого контракту, окрім підвищеної заробітньої платні, військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода

Обласний військомат: після укладення першого контракту, окрім підвищеної заробітньої платні, військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода

Чернівецький обласний військовий комісаріат запрошує чоловіків віком від 18 до 55 років на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві в Збройних Силах України.

Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода:

-   особам рядового складу – 15 350 грн.;

-   особам сержантського і старшинського складу – 17 300 грн.;

-   особам офіцерського складу – 19 200 грн.

Грошове забезпечення становить:

для солдата – від 10 170 грн. до 11 000 грн.,

для сержанта – від 11 000 грн. до 11 700 грн.,

для офіцера – від 13945 грн. до 17900 грн.

При виконанні завдань у зоні ООС додатково сплачується 4 500 грн., а на лінії розмежування – 10 000 гривень.

Зберігається місця роботи та середньомісячна заробітна плата для громадян які працювали до призову.

Також військовослужбовцям за контрактом надається щорічна матеріальна допомога на оздоровлення, щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань. Вони забезпечуються речовим майном, харчуванням за рахунок держави, пільговим санаторно-курортним лікуванням, безоплатною медичною допомогою у військових медичних закладах.

Є можливість отримання статусу учасника бойових дій, вищої освіти заочно без відриву від служби за рахунок держави, виділення земельних ділянок під будівництво та інших пільг.

Резервістам у відповідності до військового звання за результатами виконання програми підготовки щорічно виплачується грошова винагорода. Також надається компенсація за проїзд до місця проходження зборів та у зворотному напрямку і здійснюється виплата добових (у відповідності до військових звань).

Під час проходження служби дана категорія має право на відповідні соціальні гарантії, можливість просування по службі та отримання чергових військових звань. Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» впорядковано грошові виплати резервістам за період виконання служби у військовому резерві (з розрахунку до двох мінімальних прожиткових мінімумів на місяць).

На весь період виконання обов’язків служби за резервістом зберігається місце роботи, посада та середньомісячна заробітна плата.

Охочим проходити військову службу за контрактом та службу у військовому резерві в Збройних Силах України необхідно звертатись  за адресою:  м.Чернівці, вул. О.Кобилянської 32, або у військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку.

Телефони: 0509480349,   (0372)524349.