Нарада з керівниками аптечної мережі району

Нарада з керівниками аптечної мережі району

Голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко провела  нараду з  керівниками аптечних установ району, з якими укладено договори за програмою «Доступні ліки».

У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Каріна Поп, головний лікар КНП «ЦПСМД» В’ячеслав Бежан та представники аптечних закладів.

Як і по всій Україні, так і в районі діє урядова програма «Доступні ліки», у рамках якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу та бронхіальної астми. Перелік препаратів, які безкоштовно відпускаються у 2019 році, з 1 січня розширено до 258 комерційних назв за різними медичними спрямуваннями.

Також одна з інновацій в рамках програми «Доступні ліки» - це  запровадження з квітня 2019 електронного рецепта. Е-рецепт працюватиме в тих закладах охорони здоров’я, які будуть до нього технічно готові. Е-рецепт — це еволюційний розвиток електронної системи охорони здоров’я. Спочатку його буде запроваджено для роботи з програмою «Доступні ліки», пізніше — для всіх призначень. «Однією з умов участі аптечного закладу у програмі "Доступні ліки" є реєстрація в електронній системі охорони здоров'я eHealth. Саме в цій системі в подальшому буде відбуватися укладення договору про реімбурсацію та відпуск ліків за електронними рецептами» - нагадав головний лікар КНП «ЦПСМД» В’ячеслав Бежан .

Голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко закликала відповідних керівників аптечної мережі бути небайдужими до проблем жителів району, зареєструватись в електронній системі для подальшої зручності надання хворим лікарських засобів.

Більш детально за посиланням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=422878241790332&set=pcb.422878361790320&type=3&theater