НА НОВОСЕЛИЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ 30-ту РІЧНИЦЮ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

НА НОВОСЕЛИЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ 30-ту РІЧНИЦЮ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану у районному будинку культури відбулися урочистості за участю воїнів-афганців, їх родичів,  представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, військовослужбовців, трудових колективів, громадськості.

Урочистим заходам передувало покладання квітів до пам’ятного знаку, на місці якого заплановано встановити пам’ятник воїнам-афганцям Новоселиччини. Учасників урочистостей  при вході до приміщення РБК зустрічав  духовий оркестр.

 У фойє районного будинку культури працівники закладу   вручали  воїнам-інтернаціоналістам вітальні листівки.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів- інтернаціоналістів, Героїв Небесної Сотні,  і тих, хто поліг  під час антитерористичної операції.

З нагоди пам’ятної дати до воїнів-інтернаціоналістів звернувся заступник голови  районної державної адміністрації Іван Пазяк, який подякував їм за виявлені мужність та героїзм, побажав усім миру і злагоди.

Своїх побратимів привітав голова обласної та районної організації «Української спілки ветеранів Афганістану» Петро Раца. На сцену вийшли також родичі загиблих афганців  – Олександра Сєрікова та Володимира Горячківського. На екрані глядачам демонстрували фото воїнів-афганців нашого району та їх відеорозповіді.

Учасники бойових дій на території інших держав були нагороджені почесними грамотами, ювілейними медалями «30 років з дня виведення військ з Афганістану».

Піднесений та водночас хвилюючий настрій в урочистій залі створили зворушливі виступи аматорів сцени Новоселиччини.

Більш детально за посиланням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=423460335065456&set=pcb.423466618398161&type=3&theater