Сьогодні минають п’яті роковини трагічних подій на Майдані

Сьогодні минають п’яті роковини  трагічних подій на Майдані

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у районному будинку культури відбулася зустріч-реквієм  за участю  голови районної державної адміністрації Євгенії Бойко, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учнівської молоді, представників організацій, служб, трудових колективів міста, громадськості.

У фойє районному будинку культури  було розгорнуто символічну стелу із фотографіями  Героїв Небесної Сотні, до якої новосельчани поклали квіти. 

Розпочався меморіальний захід піснею «Пливе кача по Тисині»,  яка стала своєрідним реквіємом Небесній Сотні, адже  саме під її звучання проводжали в останню путь перших загиблих. В цю мить уся глядацька зала  схилила голови у скорботі і жалобі.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять загиблих на Майдані.

Із душевним щемом учасники зустрічі-реквієму переглядали відеоролик із хронікою трагічних подій Революції Гідності.

Особливо зворушили глядацьку залу тужливі пісні, присвячені Героям Небесної Сотні, та вихід на сцену дівчат  із запаленими лампадками- символом вічної пам’яті загиблим героям.

Більш детально за посиланням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=427487721329384&set=pcb.427535574657932&type=3&theater