Обговорено інновації в рамках урядової програми «Доступні ліки»

Обговорено інновації в рамках урядової  програми «Доступні ліки»

Голова районної  державної адміністрації Євгенія Бойко провела нараду з головами місцевих рад, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками аптечних закладів району.

Головний лікар КНП  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» В’ячеслав Бежан проінформував присутніх про інновації в рамках реалізації урядової  програми «Доступні ліки».

Так, урядова програма «Доступні ліки»  переходить в адміністрування  Національної служби здоров’я України. Зокрема, з 1 квітня 2019 року у межах програми «Доступні ліки»  буде впроваджено «електронний рецепт».  Це відбуватиметься наступним чином: лікар заноситиме у комп'ютер дані до електронного реєстру для пацієнта та діючу речовину, і ставитиме свій електронний підпис. Пацієнт отримуватиме смс-код,  потім в аптеці показуватиме його фармацевту і отримуватиме ліки.

Також йшлося про технічні вимоги до участі в даній програмі, зокрема реєстрація аптечних закладів  в центральній базі даних системи eHealth, навчання працівників.

 Також обговорено питання щодо проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району у 2019 році.

Акцентовано увагу голів місцевих рад на належному матеріально-технічному забезпеченні виборчих комісій під час проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Більш детально за посиланням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=438885923522897&set=pcb.438887593522730&type=3&theater