На базі Новоселицької районної державної адміністрації відбулося інструкторсько-методичне заняття

На базі Новоселицької районної державної адміністрації відбулося інструкторсько-методичне заняття

Сьогодні, 15 березня 2019 року в Новоселицькій районній державній адміністрації та на базі Боянської сільської ради відбулося інструкторсько-методичне заняття.

Учасники занять - керівники мобілізаційних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів (Чернівці, Новодністровськ) на чолі з начальником відділу мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації Ярославом Місько заслухали інструкторсько-методичне заняття на тему „Організація та планування мобілізаційної роботи в районній державній адміністрації (міськвиконкомі) у відповідності до вимог чинного законодавства”.

Про роботу райдержадміністрації щодо доведення мобілізаційних завдань по виробництву сільськогосподарської продукції для забезпечення ЗСУ, інших військових формувань та життєдіяльності населення району доповів начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Анатолій Андріцький.

Начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Людмила Істратій доповіла про роботу районної державної адміністрації при запровадженні нормованого забезпечення населення в особливий період.

Щодо організації і розробки основних оперативно - мобілізаційних документів, які опрацьовують органи виконавчої влади (райдержадміністрації) для забезпечення їх роботи в особливий період роз’яснення надав начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту райдержадміністрації Віктор Каптар.

Доповідачами про роботу пункту збору сільської ради по оповіщенню, збору та поставці мобілізаційних ресурсів до Збройних Сил України та інших військових формувань були голова Боянської сільської ради Георгій Деменчук та заступник  районного військового комісара Сергій Добруник.

Підсумовуючи інструкторсько-методичне заняття, Ярослав Місько підкреслив, що основна мета досягнута – учасники занять підвищили загальний рівень мобілізаційної роботи та мобілізаційної готовності райдержадміністрацій (міськвиконкомів), розповсюдили передовий досвід в організації мобілізаційної роботи та практично показали роботу пункту збору сільської ради (ПЗСР) по оповіщенню, збору та поставці мобілізаційних ресурсів у Збройні сили України в особливий період.

У навчанні взяли участь та виступили голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко та заступник голови райдержадміністрації Іван Пазяк.

Більш детально за посиланням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=439334656811357&set=pcb.439336163477873&type=3&theater