ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЇ БОЙКО З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ СПРАВИ УКРАЇНИ

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЇ БОЙКО З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ СПРАВИ УКРАЇНИ

Шановні працівники податкової та митної служб!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника податкової та митної справи України.

Роль податкової та митної служб в умовах інтеграції  українського суспільства у європейське співтовариство є надзвичайно вагомою.

Фаховим  виконанням службових обов’язків Ви стоїте на захисті фінансових та економічних інтересів держави, формуєте міжнародний імідж України. Чесність та прозорість Вашої роботи, чітке дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій та розвитку національної економіки загалом.

Впевнена, що Ваша сумлінна праця й надалі сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

Прийміть слова вдячності за відданість справі та відповідальність перед суспільством. Зичу Вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя.

Нехай Ваш професіоналізм і надалі служить на благо нашої держави, примножує здобутки українського народу.

Голова районної державної адміністрації

Євгенія Бойко