Новоселицький район з робочим візитом відвідав Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Новоселицький район з робочим візитом відвідав Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Вчора, 17 березня 2019 року, з робочим візитом до Новоселицького району відвідали Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, народний депутат України Максим Бурбак та в.о. голови облдержадміністрації Михайло Павлюк.

Під час робочої зустрічі з головами Новоселицької та Герцаївської  райдержадміністрацій Євгенією Бойко та  Віорелом Ястремським Міністр інфраструктури України Володимир Омелян проінспектував стан дорожньої інфраструктури районів, оглянув аварійний міст у с. Маршинці Новоселицького району.

За його словами, на спорудження нового мосту цьогоріч виділено 100 млн гривень. Існуючий міст, який знаходиться в аварійному стані, зазнав значних пошкоджень 2008 року внаслідок повені. «Ми бачимо черговий довгобуд, який протягом десяти років «ремонтували» обіцянками. Ми знайшли гроші. Я хочу подякувати «Народному Фронту» за те, що вони були лобістами цього важливого для людей проекту. Перший транш у обсязі 100 млн гривень вже виділено, за рахунок цього ми зробимо всі металеві конструкції, всі прогони, будуть завершені «чорнові» роботи до кінця цього року і наступного року міст буде повністю введено в експлуатацію. Наголошую, що необхідно завершити у поточному році основні роботи з відбудови мосту. Гроші є, треба все зробити. Це не просто міст. Це напрям стратегічного характеру до країн ЄС. Це напрям, який є пріоритетом нашого Уряду», - наголосив Міністр інфраструктури.

Володимир Омелян також повідомив, що субвенція з Дорожнього фонду на ремонт доріг місцевого значення та комунальної власності Чернівецької області у 2019 році становитиме 228,15млн грн.,  а на дороги державного значення буде спрямовано 414,74 млн гривень.