УВАГА! Змінено умови вступу до вищих навчальних закладів СБУ!

УВАГА! Змінено умови вступу до вищих навчальних закладів СБУ!

До уваги абітурієнтів!

 

З січня 2020 року за рішенням керівництва Служби безпеки України розпочато набір курсантів на навчання в Національній академії Служби безпеки України (м. Київ та Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Харків).

 

Абітурієнти, які вирішили стати курсантами відомчих вищих навчальних військових закладів СБУ, мають звернутися із відповідною заявою до підрозділів чи органів СБ України за місцем реєстрації або фактичного проживання (навчання) до 1 лютого 2020 року! Саме підрозділи та регіональні органи Служби безпеки України здійснюють вивчення кандидатів, формують навчальні справи та приймають рішення щодо направлення їх на навчання до вказаних вишів.

 

За довідками і роз’ясненнями звертайтеся до відділу кадрового забезпечення Управління СБ України в Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Шевченка, 1а) або за телефоном: (0372) 595-352, 595-337.

 

Нагадуємо, що ознайомитися з правилами прийому можна на сайтах вишів 

http://academy.ssu.gov.ua/ua/page_abiturient/

(Національна академія Служби безпеки України)

та 

http://vstup.nlu.edu.ua/ 

(Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого).