ГРОМАДСЬКА РАДА

Громадська рада

 1. Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики
 2. Розпорядження районної державної адміністрації "Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації
 3. ПРОТОКОЛ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ 

 4. ПРОТОКОЛ №1

 5. Розпорядження № 230-р від 24 квітня 2017 року "Про затвердження персонального складу громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації"
 6. План роботи громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністраціїна 2017 рік

 7. Регламент громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації

 8. Розпорядження № 283-р від 02 червня 2017 року "Про затвердження Положення про громадську раду при Новоселицькій районній державній адміністрації"

 9. а) ПРОТОКОЛ четвертого  засідання громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації;   б) Проект рішення.

 10. а) ПРОТОКОЛ п’ятого засідання громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації;    б) Проект рішення.

 11. РІШЕННЯ №1 громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації від 20.02.2018 року за результатами обговорення питання «Про план роботи громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації на 2018 рік»

 12. РІШЕННЯ №2 громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації від 20.02.2018 року за результатами обговорення питання «Про орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю Новоселицької районної державної адміністрації на 2018 рік»

 13. ПРОТОКОЛ шостого засідання громадської ради при Новоселицькіи районній державній адміністрації

 14. Рішення №2 громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації від 27.04.2018 року за результатами обговорення питання виконання Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» Мамалигівською об’єднаною територіальною громадою з питання проведення перепоховання останків воїнів, які загинули під час Другої світової війни

 15. Рішення №3 громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації від 27.04.2018 року за результатами обговорення питання «Стан техногенної безпеки та цивільного захисту населення району в умовах децентралізації»

 16. Рішення №4 громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації від 27.04.2018 року за результатами обговорення питання «Про стан запровадження роздільного збору побутових відходів на території Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади»

 17. РІШЕННЯ №5 громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації від 27.04.2018 року за результатами обговорення питання «Про забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних верств населення до об’єктів соціальної інфраструктури»

 18. Рішення №6 громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації від 27.04.2018 року за результатами обговорення питання «Стан проведення профілактичних щеплень від кору і дифтерії в Новоселицькому районі за 2017 рік та за І квартал 2018 року»

 19. Рішення №7 громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністрації від 27.04.2018 року за результатами обговорення питання «Здійснення громадського контролю за врахуванням районною державною адміністрацією пропозицій та зауважень громадськості (відповідно до пункту 4 підпункту 5 постанови КМУ від 3 листопада 2010 року №996)»

 20. Протокол восьмого засідання громадської ради при Новоселицькій районній державній адміністраці

ПРОТОКОЛ

восьмого  засідання громадської ради

при Новоселицькій районній державній адміністрації 

м.Новоселиця                                                                               19.10.2018

Загалом присутніх –  20 сіб, з них  9 осіб – з правом голосу.

Запрошені – 11 осіб. 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про стан виконання Програми розбудови дорожньої мережі Новоселицького району.

2. Робота щодо забезпечення умов з влаштування дітей до сімейних форм виховання, якість їх функціонування, запобігання насильства в сім’ї та захист дітей від жорсткого поводження.

3. Проведення інформаційної роботи з питань забезпечення медичними послугами пільгової категорії населення. Актуальні питання реформування первинної ланки медичної допомоги.

4. Перевезення пільгової категорії громадян автомобільним транспортом.

5. Організація літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій. Організація харчування дітей в школах та дошкільних навчальних закладах. Забезпечення школярів безкоштовними підручниками в межах бюджетних призначень.

6. Роль системи безоплатної правової допомоги у житті громад та посиленні їх правової спроможності.

7. Подолання проблеми безпритульних тварин.

Слухали: голову громадської ради Єремейко Л.І., яка запропонувала порядок денний засідання громадської ради.

Результати голосування: «за» - 9 , «проти» - 9 , «утримались» - 0 .

Вирішили: затвердити порядок денний засідання громадської ради.

 

1. Про стан виконання Програми розбудови дорожньої мережі Новоселицького району.

Слухали: начальника управління економіки та розвитку інфраструктури Істратій Л.В.

Виступили:  Поп К.Ю., Єремейко Л.І. Чигир М.Й., який запропонував від імені громадської ради звернутися до Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області щодо приведення у відповідність вказівних знаків при в’їзді у Новоселицький район.

Слухали: Єремейко Л.І., яка запронувала проект рішення з даного питання.

1. Інформацію  начальника управління економіки та розвитку інфраструктури Істратій Л.В. про стан виконання Програми розбудови дорожньої мережі Новоселицького району взяти до відома.

2. Передбачити в районному бюджеті на 2019 рік кошти на виконання заходів Програми  розбудови дорожньої мережі Новоселицького району.

3. Звернутися до Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області щодо приведення у відповідність вказівних знаків при в’їзді у Новоселицький район.

Результати голосування: «за» - 9 , «проти» - 9 , «утримались» - 0 .

Рішення прийнято

2. Про роботу щодо забезпечення умов з влаштування дітей до сімейних форм виховання та якість їх функціонування, запобігання насильства в сім’ї,  захист дітей від жорсткого поводження.

        Слухали: начальника служби у справах дітей Істратій Н.В. та голови Новоселицької районної організації профспілки працівників державних установ М. І. Руснака.

        Виступили: Поп К.Ю., Єремейко Л.І., Чигир М.Й., Істратій Н.В. запропонувала додати до проекту рішення наступний пункт: відділу освіти районної державної адміністрації провести роботу з педагогічними працівниками щодо повідомлення у службу у справах дітей районної державної адміністрації випадків насильства у сім’ях.

Слухали: Єремейко Л.І., яка запропонувала проект рішення з даного питання.

1. Інформацію начальника служби у справах дітей Істратій Н.В. та голови Новоселицької районної організації профспілки працівників державних установ М. І. Руснака щодо забезпечення умов з влаштування дітей до сімейних форм виховання та якість їх функціонування та запобігання насильства в сім’ї та захист дітей від жорсткого поводження взяти до відома.

2. Службі у справах дітей районної державної адміністрації:

- забезпечити пріоритет влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

- забезпечити виконання функціональних обов’язків щодо здійснення контролю за умовами утримання та виховання дітей у сім'ях громадян України, прийомних сім’ях, родинах усиновлювачів.

3. Новоселицькому РЦСССДМ:

- активізувати роботу щодо пропаганди сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування серед населення району через засоби масової інформації та спеціальні формування центру.

- забезпечити проведення попередньої роботи та направлення на навчання з проблем виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування для осіб, які бажають взяти на виховання в сім'ю дитину сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування під опіку, піклування, прийомну сім'ю, дитячий будинок сімейного типу.

4. КНП «Новоселицька районна лікарня» забезпечити проведення профілактичних оглядів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування двічі на рік із залученням вузьких фахівців.

5. Новоселицькому РЦСССДМ звернути особливу увагу на будь-яку інформацію щодо вчинення насильства в сім'ї або реальної її загрози стосовно неповнолітніх осіб та надати необхідну допомогу невідкладно.

5. Новоселицькому РЦСССДМ надати необхідну психологічну допомогу дітям, які зазнали насильства. Сім'ї, в яких було вчинено насильство, брати під соціальний супровід та запровадити необхідну роботу.

6. Продовжувати  співпрацю з службами, які мають відношення до попередження випадків насильства в сім'ї. Спільно проводити профілактичну та роз’яснювальну роботу з батьками та іншими членами родини, де існує реальна загроза його вчинення.

7. Відділу освіти районної державної адміністрації провести роботу з педагогічними працівниками щодо повідомлення у службу у справах дітей районної державної адміністрації випадків насильства у сім’ях.

8. Залучати до роботи громадські організації та інші об’єкти соціальної роботи.  

Результати голосування: «за» - 9 , «проти» - 9 , «утримались» - 0 .

Рішення прийнято

3.Проведення інформаційної роботи з питань забезпечення медичними послугами пільгової категорії населення. Актуальні питання реформування первинної ланки медичної допомоги.

Слухали: заступника головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» А.Г.Рошки та КНП «Новоселицька районна лікарня» В.С.Сухораба

       Виступили: Чигир М.Й., Єремейко Л.І.

Слухали: Єремейко Л.І., яка запронувала проект рішення з даного питання.

1. Інформацію  заступника головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» А Г. Рошки та КНП «Новоселицька районна лікарня» В.С.Сухораба щодо проведення інформаційної роботи з питань забезпечення медичними послугами пільгової категорії населення та актуальних питань реформування первинної ланки медичної допомоги взяти до відома.

2. КНП «Новоселицька районна лікарня» активізувати роз’яснювальну роботу через друковані та електронні засоби масової інформації щодо забезпечення медичними послугами пільгової категорії населення. Залучити до цієї роботи громадські організації.

3. КНП «ЦПМСД Новоселицького району»   забезпечити :

3.1    Продовження заключення декларацій між сімейними лікарями та пацієнтами.

3.2   Укомплектування амбулаторій  згідно до табелю оснащення.

3.3    Співпрацю з головами ОТГ для злагодженої роботи лікарів району в єдиному медичному просторі.

3.4    Виконання урядової Програми «Доступні ліки» та забезпечення людей з певними захворюваннями безоплатним лікуванням.

3.5    Видачу технічних засобів, згідно до Індивідуальних програм реабілітації.

3.6   . Безкоштовним дитячим харчуванням дітей малозабезпечених сімей.

Результати голосування: «за» - 9 , «проти» - 9 , «утримались» - 0 .

Рішення прийнято

4. Перевезення пільгової категорії громадян автомобільним транспортом

       Слухали: начальника управління праці та соціального захисту населення Л.П.Крояло

       Виступили: Чигир М.Й., Єремейко Л.І.

Слухали: Єремейко Л.І., яка запронувала проект рішення з даного питання з урахуванням пропозиції М.Й. Чигиря.

1. . Інформацію  начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Л.П.Крояло щодо перевезення пільгової категорії громадян автомобільним транспортом взяти до відома.

2. Рекомендувати районній раді, Мамалигівській, Магальській, Новоселицькій ОТГ  прийняти відповідне рішення щодо надання пільг у готівковій або безготівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах для мешканців сіл району.               

Результати голосування: «за» - 9 , «проти» - 9 , «утримались» - 0 .

Рішення прийнято

5. Організація літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій. Організація харчування дітей в школах та дошкільних навчальних закладах. Забезпечення школярів безкоштовними підручниками в межах бюджетних призначень.

Слухали: начальника відділу освіти А.І.Руснак, начальника   відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту районної державної адміністрації С.С. Михайлову, начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Л.П. Крояло

Виступили: Чигир М.Й.

Слухали: Єремейко Л.І., яка запронувала проект рішення з даного питання.

1. Інформацію  начальника відділу освіти районної державної адміністрації А.І.Руснак, начальника відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту районної державної адміністрації С.С.Михайлової, начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Л.П.Крояло щодо організації літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій,  харчування дітей в школах та дошкільних навчальних закладах, забезпечення школярів безкоштовними підручниками в межах бюджетних призначень

взяти до відома.

2. Забезпечити оздоровленням та відпочинком дітей пільгових категорій, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок» від 04.09.2008 № 375-VІ.

3. Рекомендувати головам Новоселицької ОТГ (Нікорич М.І.), Мамалигівської ОТГ (Шові А.К.), Магальської ОТГ (Нандриш О.Т.), головам сільських рад при формуванні бюджету на 2019 рік передбачити кошти на співфінансування роботи ПОВЗ «Калинка» та кошти на закупівлю путівок в табори відпочинку для дітей області

4. Службі у справах дітей провести інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо оздоровлення в таборах «Міжнародний дитячий центр «Артек» та «Український дитячий центр «Молода Гвардія» насамперед серед дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, взятих на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

 5. Сприяти розширенню мережі відпочинкових закладів, з метою недопущення зменшення кількості охоплених відпочинком дітей, особливо пільгових категорій, під час оздоровчої кампанії влітку 2019 року.

6. Забезпечити дотримання Державних санітарних правил і норм, організацію харчування та здійснення заходів щодо своєчасної профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь.

Результати голосування: «за» - 9 , «проти» - 9 , «утримались» - 0 .

Рішення прийнято

6. Роль системи безоплатної правової допомоги у житті громад та посиленні їх правової спроможності.

Слухали: начальника відділу «Новоселицьке бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної  вторинної допомоги А.П. Паскаря.

Виступили: Поп К.Ю., Чигир М.Й., Єремейко Л.І.

Слухали: Єремейко Л.І., яка запронувала проект рішення з даного питання.

1. Інформацію  начальника відділу «Новоселицьке бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної  вторинної допомоги Паскаря А.П. про роль системи безоплатної правової допомоги у житті громад та посиленні їх правової спроможності взяти до відома.

2. Відділу «Новоселицьке бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної  вторинної допомоги розробити Програму сприяння наданню безоплатної  правової допомоги населенню Новоселицького району на 2019-2020 роки та подати її на розгляд сесії районної ради.

Результати голосування: «за» - 9 , «проти» - 9 , «утримались» - 0 .

Рішення прийнято

7. Подолання проблеми безпритульних тварин

Слухали: начальника управління Держпродспоживслужби у Новоселицькому районі І. В. Мельника.

Виступили:  Єремейко Л.І., Чигир М.Й, який запропонував розглянути дане питання на наступному засіданні

Слухали: Єремейко Л.І., яка запронувала проект рішення з даного питання з урахуванням пропозиції М.Й.Чигиря.

1. Інформацію  начальника управління Держпродспоживслужби у Новоселицькому районі І. В. Мельника щодо подолання  проблеми безпритульних тварин взяти до відома.

2.     Розглянути дане питання повторно на наступному засіданні громадської ради.

Результати голосування: «за» - 9 , «проти» - 9 , «утримались» - 0 .

Рішення прийнято

8. Створення експертної комісії із членів громадської ради 
та фахівців щодо формування видання місцевих авторів.

Слухали: голову громадської ради при Новоселицькій РДА Л.І.Єремейко.

Виступили: Г.Л.Вакарчук з пропозицією не приймати рішення з даного питання у зв’язку з обмеженістю фінансування районних програм.

Результати голосування: «за» - 9 , «проти» - 9 , «утримались» - 0 .

Рішення прийнято

 

Голова ради                                                    Єремейко Л.І.

Секретар ради                                                Грищюк А.М.