Сільські ради

Сільські ради

Список голів та секретарів місцевих рад району

Населений пункт

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

 

Партійність

 

Мобільний телефон

 

Міська рада Новоселицької

об’єднаної  територіальної громади

Голова

Нікорич Марія Іллінічна

17.06.1957р.

Позапартійна

 

0504345604

 

Заступник

Арсеній Сергій Васильович

26.08.1978

Позапартійний

0504340789

Заступник

Шова Деомид Федорович

03.09.1956

 

Наш край

 

0660625189

 

Секретар

Рошка Вадим Валентинович

13.06.1976р.

Народний Фронт

0509861368

с. Зелений Гай

в.о. старости

Лакуста Дмитро Васильович

23.07.1980р.

 

Позапартійний

0501581218

 

с. Котелеве

в.о. старости

Зеліско Володимир Леонтійович

23.07.1962р.

Позапартійний

 

0501054374

с. Маршинці

в.о. старости

Нікітович Георгій Іванович

09.06. 1970р.

Позапартійний

 

0509200537

 

с.Рингач

в.о. старости

Андронюк Василь Ілліч

16.03.1959р.

Позапартійний

0987711539

с.Рокитне

в.о. старости

Роман Оксана Олексіївна

22.11.1981р.

Позапартійна

0986589137

с. Слобода

в.о. старости

Федоряк Василь Михайлович

29.12.1983р.

Позапартійний

0504342933

с.Строїнці

в.о. старости

Кукуряк Маріан Ілліч

08.05.1977р.

Позапартійний

0501043645

Сільська рада

Магальської об’єднаної  територіальноїгромади

Голова

Нандриш Олена Троянівна

31.05.1960р.

Позапартійна

0505279269

Заступник

Кучерявий Валерій Сергійович

03.01.1962

Позапартійний

0500569552

Секретар

ради

Адамович Людмила Миколаївна

17.07.1973р.

Позапартійна

0997337758

Секретар виконавчого комітету

Кова Ганна Василівна

08.06.1963р.

Позапартійна

0661167027

с. Рідківці

в.о. старости

Корнецький Василь Іванович

23.09.1956р.

Позапартійний

0506969119

Сільська рада

Мамалигівської

об’єднаної територіальної громади

Голова

Шова

Аркадій Костянтинович

21.05.1971р.

Позапартійний

0503741174

Заступник

Антончук Володимир Анатолійович

28.02.1972р.

Позапартійний

0951513500

Секретар

Шова Лілія Самойлівна

23.08.1961р.

Позапартійна

0954512043

с.Балківці

в.о. старости

Флуєраш Ніна Олександрівна

23.05.1961р.

Позапартійна

0953009137

с.Драниця

в.о. старости

Єфтемій Володимир Григорович

25.11.1958р.

Позапартійний

0967323996

с. Несвоя

в.о. старости

Чеботар Алла Сергіївна

28.10.1960р.

Позапартійна

0987989596

с. Подвірне

в.о. старости

Чорний

Леонід Іванович

22.01.1967р.

Позапартійний

0988359784

с.Стальнівці

в.о. старости

Рурак
Іван Ілліч

25.07.1957р.

Позапартійний

0500154160

Берестя

Голова

Кочурка Раду Порфирович

14.05.1971р.

Позапартійний

0976524129

Секретар

виконавчого комітету

Руснак Марина Володимирівна

05.03.1990р.

Позапартійна

0991938154

Бояни

 

Голова

Деменчук Георгій Аурелович

26.07.1961р.

Позапартійний

0509848144

Секретар

Нескоромна Діана Миколаївна

06.12.1990р.

Позапартійна

0956847956

Ванчиківці

Голова

Каланча Маріан Володимирович

05.04.1978р.

Позапартійний

 

0958532613

Секретар

Фока Ауріка Калинівна

01.08.1966

Позапартійна

0667838491

Динівці

Голова

Істратій Володимир Георгійович

17.08.1962р.

Позапартійний

0956454172

Секретар

Паскар Валентина Володимирівна

09.02.1971р.

Позапартійна

0990147532

Довжок

В.о.голови

Куфлик Вікторія Георгіївна

12.10.1960

Позапартійна

0993385957

Секретар

--------

--------

--------

----------

Жилівка

Голова

Антонюк Ілля Опанасович

12.07.1968р.

Позапартійний

 

0502920277

Секретар

Гусан Алла Валентинівна

25.08.1969р.

ВО “Батьківщина”

0507270608

Костичани

Голова

Лупой Володимир Сергійович

12.05.1968р.

 

Позапартійний

 

0953835001

 

Секретар

Каба Валентина Борисівна

03.06.1976р.

Народна партія

0991698352

Малинівка

Голова

Мудряк Олександр Іванович

07.07.1956р.

Позапартійний

0505075609

Секретар

Молдован Ганна Лазарівна

25.07.1985.

Позапартійна

0964005668

Припруття

Голова

Бабій Аурел Васильович

28.06.1969р.

Позапартійний

0673725155

Секретар

Гостюк Марія Федорівна

15.09.1967р.

Позапартійна

0990439887

Тарасівці

Голова

Кохал Ігор Володимирович

30.05.1965р.

 

Позапартійний

0955909995

Секретар

Ністрян Тетяна Василівна

09.05.1968р.

Позапартійна

0992552283

Топорівці

Голова

Дутчак Іван Миколайович

03.03.1959р.

Позапартійний

0505226811

Секретар

Романчук Інна Афанасіївна

13.07.1979р.

Позапартійна

0950444698

Черлена

Голова

Ротар Олександр Георгійович

01.07.1974р.

Позапартійний

0952129091

Секретар

Ротар Майя Василівна

12.05.1984р.

Позапартійна

0978390718

Чорнівка

Голова

Бота Георгій Миколайович

21.03.1966р.

Позапартійний

0506969122

Секретар ради

Червінський Микола Іванович

25.08.1960р.

Позапартійний

0507513867

Секретар виконавчого комітету

Карапка Наталія Василівна

02.10.1986р.

Позапартійна

0999248374

Форосна

Голова

Щербанюк Флор Леонтійович

03.04.1966р.

Позапартійний

0955385765

Секретар

Шумейко Руслана Олександрівна

30.06.1971

Позапартійна

0958707139

Щербинці

Голова

Сімак Зінаїда Петрівна

04.04.1965р.

Народний Фронт

0990723376

Секретар

Процюк Людмила Іванівна

06.03.1978р.

Позапартійна

0958320624